O mně

Dělám, co mě baví. Do své práce dávám srdce a budu ráda, když pomohu k útulnému domovu i Vám.

Ing. Silvie Vokřálová

K interiérům jsem se dostala úplnou „náhodou“, když v roce 1998 jsem dostala nabídku od prestižního rakouského výrobce kancelářského nábytku Bene Bueromoebel vést brněnskou kancelář. Kromě získávání velkých zákazníků a vedení kanceláře jsem měla na starosti i dělat návrhy kanceláří, home office, bank, atd. v architektonickém programu Autocad. Samozřejmě jsem absolvovala spoustu školení jak s tímto programem pracovat, o ergonomickém umístění nábytku a na design. Spolupracovali jsme s prestižními firmami jako je např. Vitra nebo ClassiCon, sdružující nejvýznamnější světové nábytkové designéry, ale také s místními truhláři, když bylo potřeba vyrobit atypy.

Poté jsem začala studovat na Provozně-ekonomické fakultě MZLU v Brně a domluvila jsem se s spol. Bene Praha, že budu zajišťovat zakázky jako OSVČ. Moje činnost se díky tomu rozšířila i na domácnosti, přičemž jsem se kvůli nižším cenám více zaměřila na práci s místními truhláři, podlaháři, dodavateli osvětlení a dalšími řemeslníky. Plánování a dodávání interiérů na klíč jsem se aktivně věnovala do roku 2006,  než jsem šla na mateřskou.

V roce 2010 jsem se chtěla vrátit k navrhování a dodávkám interiérů, ale jelikož jsem byla vzděláním ekonom a moc jsem si nevěřila, že se navrhováním uživím, ještě když jsem se starala o malou dcerku, nechala jsem se zaměstnat na poloviční úvazek jako personalistka v mezinárodní škole.

Feng Shui

Až konečně v roce 2017 jsem se přihlásila na studium v České škole Feng shui, které mě mimochodem už roky lákalo, a věděla jsem, že je to konečně to správné. Feng shui mě nadchlo, obsahuje vše. Harmonii, krásu, jednoduchost, funkčnost, pozitivní tok energie a je založeno na přesných výpočtech, technikách a intuici.

Teď můžu zákazníkům nabídnout širokou palet služeb: návrh interiéru, návrh včetně kompletní realizace nebo harmonizaci interiéru pomocí Feng shui.

Moje certifikáty

Nulla eleifend scelerisque vulputate. Mauris lobortis a mauris eu convallis. Morbi vulputate nisi eget maximus vehicula. Vestibulum mattis consectetur.

Kontaktní formulář

Pokud Vás moje služby oslovily, neváhejte si se mnou domluvit první informativní schůzku zdarma. Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

15 + 10 =